Dárkový poukaz na 1500 Kč

Chcete někoho potěšit například psím obojkem, ale nejste si jistí jaký by ho nejvíc potěšil? Pořiďte dárkový poukaz, za který si obdarovaný může vybrat dle svého uvážení.

Skladem (>5 ks)
Značka: FineLines
1 500 Kč
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1 500 Kč vám zásilku doručíme zdarma.
Hand made
HAND MADE
Jsme malá rodinná firma a všechny produkty šijeme ručně.
SOUCITNĚ
SOUCITNĚ
Všechny naše produkty jsou veganské a cruelty-free.
ŠIJEME I NA MÍRU
ŠIJEME I NA MÍRU
Vybrané produkty vám rádi upravíme na míru.

Chcete potěšit své blízké, ale nejste si jistí, že vyberete ten správný dárek? Darujte dárkový poukaz a nechte výběr na nich!

Po zakoupení vám pomocí e-mailu do 24 h odešleme voucher s unikátním kódem. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od zakoupení.

 

Banner na web SHARP

 

PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

    1. Tištěný poukaz lze uplatnit online na webu finelines.cz
    2. Poukázku je možné uplatnit pouze jednou a není možné její uplatnění rozložit; tzn. hodnota nákupu musí být stejná nebo vyšší než je hodnota poukazu. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je nutné rozdíl doplatit.

    3. Jedná se o ceninu, v případě ztráty nemůže být poukaz nijak nahrazen, účtenku o jeho nákupu nelze coby náhradu akceptovat. Padělání a pozměnění poukazů je zakázáno a trestné podle platného zákona ČR.

    4. Platnost dárkové karty je omezena na 6 měsíců od jejího zakoupení, uplynutím doby právo s ní spojené zaniká. Platnost dárkových poukazů nelze prodloužit. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu