O nás

Příběh Fine Lines se začal psát v roce 2021. Krátce po tom, co nám osud do životů přinesl snůšku radosti, kterou jsme pojmenovali Philadelphia. Philly pochází z osady na východu Slovenska, kde se jí někdo společně s dalšími psy pokusil zbavit odvedením do lesa, kde se poté potulovala několik dní. Prošla dvěma útulky a skončila u nás v Praze.

 

Jedinečná osobnost

Již od začátku nám bylo jasné, že je Philly velká osobnost a proto jsme jí začaly šít obojky na míru tak, aby měla vhodnou variantu ke každé příležitosti. Při výrobě jsme již od úplného začátku dbaly na to, aby naše radost z produktů nestála na utrpení jiných zvířat. Napadlo nás, že by soucitné produkty mohla ocenit i širší veřejnost a proto vznikl tento e-shop. Tehdy se také zrodila myšlenka a touha pomáhat dalším zvířatům s podobným životním příběhem.

 

S respektem ke zvířatům

Všechny naše produkty jsou ručně šité, osobně vyzkoušené a hlavně soucitné, tzn. z veganských materiálů netestovaných na zvířatech. Každé objednávce věnujeme speciální pozornost a produkty šijeme na míru Vašim mazlíčkům tak, aby vše co nejlépe sedělo a přinášelo dlouhodobou radost.

Zpět do obchodu