O nás

Příběh Fine Lines se začal psát v roce 2021. Krátce po tom, co nám osud do životů přinesl snůšku radosti, kterou jsme pojmenovali Philadelphia. Philly pochází z osady na východu Slovenska, kde se jí někdo společně s dalšími psy pokusil zbavit odvedením do lesa, kde se poté potulovala několik dní. Prošla dvěma útulky a skončila u nás v Praze.

 

Naše vize a hodnoty

Ve Fine Lines si potrpíme na hodnoty, které jsou v náší značce pevně zakořeněny. Produkty navrhujeme tak, aby byly šetrné k přírodě, čímž napomáhají chránit naši planetu. Jsou vyráběny s ohledem na udržitelnost tak, abychom minimalizovali naše dopady na životní prostředí.

 

Další důležitou hodnotou pro nás je ochrana zvířat, z toho důvodu využíváme k výrobě výhradně komponenty netestované na zvířatech. I nadále jsme pevně odhodláni při produkci využívat pouze ty nejlepší a nejetičtější postupy.

Všechny obojky a vodítka pro vás šijeme ručně v České republice. Naše značka se tedy vyznačuje nejen vysokou kvalitou a ohleduplností k přírodě, ale i zodpovědným přístupem k lidské práci a zdrojům.

 

Doufáme, že naše hodnoty odpovídají vašim očekáváním a že budete s našimi produkty spokojeni.

 

Děkujeme za podporu

 

 

 
Zpět do obchodu