O nákupu

Péče o produkty

Obojky a vodítka

Obojky i vodítka lze prát ručně, nebo v pračce.Při ručním praní použijte houbičku, nebo jemný kartáč a produkt opatrně vyčistěte vlažnou vodou, případně šetrným pracím práškem.

Při praní v pračce vložte produkty například do povlaku na polštář a zvolte šetrný program (max 30°C), nepoužívejte sušičku ani aviváž. Následně nechte důkladně vyschnout na vzdušném místě.

 

Šátky

Šátky doporučujeme prát v pračce na šetrný prací program, bez použití aviváže. Šátky s potiskem nelze sušit v pračce!

 

 

Doprava a platba

Doprava a platba

Objednávky zpravidla expedujeme do 3 pracovních dnů od obdržení platby. Na výběr je z několika možností platby a dopravy. Doba doručení je u všech možností cca 1-3 pracovní dny. V současné době zasíláme v rámci Česka a Slovenska (na Slovensko mohou být doručovací lhůty delší.)

Proč nenabízíme dobírku? 

 

EDITEDFinální platba a doprava

Upcyklace produktů

Zakoupili jste u nás v minulosti produkt, který už tak nějak nedělá parádu? Pomozme společně planetě a nevytvářejme více odpadu, než je nutné. Na výrobu obojků a vodítek ve Finelines používáme kvalitní komponenty, které zkrátka vydrží. Proto jsme se rozhodli nabízet upcyklaci obojků a vodítek. Na "staronový" produkt od nás navíc dostanete 20% slevu!

Jak to funguje?

  1. Po vzájemné domluvě použitý obojek/vodítko zabalíte a pošlete na naší adresu.

  2. Po obdržení vaší zásilky u nás v dílně všechny komponenty pečlivě zkontrolujeme. Pokud budeme mít o funkčnosti některého z nich pochybnosti - nahradíme ho novým. Vyhrazujeme si právo na extrémně zničené obojky tuto slevu neuplatnit. 

  3. Na e-mail vám odešleme pokyny k dalšímu postupu

  4. Vyberete si nový motiv obojku/vodítka

  5. Ušijeme nový produkt se starými komponenty

  6. Odešleme upcyklovaný obojek zpět k vám

 

Kontaktujte nás

Napište nám do e-mailu číslo objednávky (pokud ho máte) a další informace ideálně s fotografií produktu a my se vám ozveme.